Działka 1842 m2 – budynek biurowy oraz schron – Toruń

1842m2

Powierzchnia działki

602,7m2

Powierzchnia zabudowy

1887/2007

Rok budowy

2490000PLN

Koszt zakupu

Nieruchomość przy ulicy Polnej 124a stanowi działka oraz dwa połączone obiekty budowlane. Jeden budynek to zabytkowy pruski schron piechoty z 1887 roku, a drugi to współczesne biuro.

Nowo wybudowana część połączona jest przeszklonym korytarzem, co nadaje jej nowoczesnego charakteru i zapewnia dużo naturalnego światła, optycznie powiększając pomieszczenia i poprawiając samopoczucie.

Galeria oferty 602/TO/2021

Najważniejsze cechy obiektu

01.

Budynek schronu

Wyremontowany, przeznaczony do pracy, relaksu, wystaw, spotkań biznesowych.

02.

Budynek biurowo-usługowy

Budynek składa się z dwóch części. Jedną stanowi open space, a drugą pracownia z możliwością wjazdu.

03.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w Toruniu, w dzielnicy usługowo-produkcyjnej.

04.

Infrasturktura

Media miejskie, 2 niezależne wjazdy na posesję oraz własny parking.

Z wielką przyjemnością zachęcamy Państwa do wizji loklanej tej niesamowitej nieruchomości, która łączy historyczną budowlę militarną z nowoczesnym budynkiem biurowym na działce o powierzchni 1842 m2.

Pierwotne przeznaczenie ochronne od 2007 roku ustępuje miejsca funkcji biurowej i kreacjom artystycznym. Obiekt może stać się kompleksem wystawienniczym lub winiarnią dzięki możliwościom rozbudowy i nadbudowy.  Właścicielka tej nieruchomości przez wiele lat prowadził agencję reklamową.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczane w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulec zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby oferty Estalla Right Direction Poland były aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: Jakub Ignaczak (licencja nr: 23241)