Nieruchomości premium – ONYX

35m291m2

Wielkość apartamentów

154

Liczba apartamentów

7/7

Liczba kondygnacji

1200/m2

Ceny od

Kompleks „Onyks”, składający się z trzech korpusów, z których każdy ma 7 kondygnacji, łącznie 154 mieszkania, z czego 2 trzypokojowe, 123 dwupokojowe i 29 jednopokojowe /studia/. Dwie trzecie apartamentów ma widok na morze, a pozostała jedna trzecia na urzekające zielone wzgórza góry Stara Planina. Kompleks położony jest bezpośrednio nad morzem i ma swoją plażową krzywą.

Najważniejsze zalety

01.

Standard

Kompleks Onyx oferuje różnorodne mieszkania o różnej wielkości /dwu i trzypokojowe od 50 do 91 mkw oraz kawalerki – od 35 do 45 mkw/ oraz możliwość połączenia dwóch sąsiadujących ze sobą mieszkań.

02.

Udogodnienia

Kompleks Onyx to prywatna posiadłość z ograniczonym dostępem z zewnątrz i bezpieczeństwem, co gwarantuje ciszę i spokój podczas pobytu oraz wyjątkowe połączenie morskiego i górskiego powietrza w jednej lokalizacji.

03.

Lokalizacja

Inwestycja zrealizowana w kompleksie Onyx przez lata nie traci na wartości dzięki specyficznej lokalizacji kompleksu oraz rozwiniętemu gospodarczo i stabilnemu regionowi oraz stabilnemu rynkowi nieruchomości w okolicy.

04.

Infrasturktura

Onyx to kompleks w pełni przygotowany aby zapewnić maksymalne poczucie komfortu i relaksu. W kompleksie znajdue się: restauracja, recepcja z windą, basen, sauna, kąpiel parowa, miejsca parkingowe, plac zabaw, ochrona.

Niezwykła lokalizacja, oferująca wyjątkowe połączenie widoku na morze i wspaniale wznoszące się zielone wzgórza Bałkanów, przyjemne otoczenie, cisza i spokój, to tylko niektóre z zalet, które przyczynią się do spędzenia wakacji w Świętym Własie. Specyficzny klimat śródziemnomorski w Saint Vlas, składający się ze specyficznej kombinacji mieszających się prądów powietrza górskiego i morskiego, które oczyszcza powietrze i sprawia, że ​​klimat jest odpowiedni do leczenia układu oddechowego przez cały rok, w dużym stopniu korzystnie wpływa na zdrowie podczas pobytu w ośrodku.

Dodatkowe informacje: 35 km od lotniska Burgas, zbudowanego nad morzem, 1 km od portu jachtowego „Marina Dinevi”, 5 km od Słonecznego Brzegu, 40 km od Burgas, 95 km od Warny, 440 km od Sofii, 430 km od Stambułu, 14 km do Nesebyru, w centrum miasta Sveti Vlas znajduje się przedszkole i szkoła, 1,5 km do szpitala i apteki, 100 m do przystanku autobusowego