Nieruchomości standard – Dolce Vita

36m2148m2

Wielkość apartamentów

172

Liczba apartamentów

5/5

Liczba kondygnacji

800/m2

Ceny od

Dolce Vita to wspaniały kompleks apartamentów na nabrzeżu, wyjątkowy pod względem architektury i designu, który znajduje się w kurorcie Święty Włas.

Kompleks ma architekturę śródziemnomorską i kompozycję budynków w kształcie litery П. Składa się z 8 budynków i łącznie 172 mieszkań, a strategiczne położenie między morzem a górami czyni go niezwykle atrakcyjnym.

Najważniejsze zalety

01.

Standard

Kompleks Dolce Vita charakteryzuje się solidnym wykonaniem z naturalnych materiałów takich jak cegła czerwona lub tynki wapienne, windy ciche i nowoczesne, okna PCV, tynki zewnętrzne niemieckie, łazienka i WC – wyposażone, 

02.

Udogodnienia

Wszystkie apartamenty w kompleksie Dolce Vita oferowane są na sprzedaż w dwóch wariantach. Umeblowane i nieumeblowane. Odpowiednie opcje wyposażenia zapewnia inwestor, według potrzeb dostsosowanych do klienta

03.

Lokalizacja

Różne rodzaje mieszkań na sprzedaż w nadmorskim kompleksie Dolce Vita w Saint Vlas. Kompleks znajduje się w pierwszej linii na plaży i zachwyca architekturą oraz jakością wykonania. Kompleks posiada piękny basen.

04.

Infrasturktura

Obiekt posiada następujące udogodnienia: recepcja, restauracja, plac zabaw dla dzieci, baseny, parking, ochrona, niepowtarzalny krajobraz, monitoring, domofon, internet, fitness, gabinet masażu

Dolce Vita znajduje się bardzo blisko portu jachtowego Marina Dinevi o pojemności ponad 300 jachtów, kościoła i amfiteatru. Kompleks ujawnia niesamowity widok na całą zatokę i przystań. W pobliżu hotelu jest Kościół Świętych Archaniołów Michała i Gabriela.

Kompleks oferuje wiele wygód i udogodnień, które przyczynią się do fantastycznego wypoczynku: basen dla dorosłych i dzieci, restauracja z pysznym jedzeniem, centrum SPA z sauną i jacuzzi, ochrona i parking.

Apartamenty i studia w kompleksie są luksusowo wyposażone i wykończone materiałami klasy premium.

Ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę miasta i umiarkowany klimat panujący w okolicy, kompleks Dolce Vita nadaje się do całorocznego zamieszkania.