Nieruchomości top – Sun Wave

45m2125m2

Wielkość apartamentów

232

Liczba apartamentów

5/7

Liczba kondygnacji

990/m2

Ceny od

Sun Wave to ogrodzony kompleks mieszkalny położony na nabrzeżu, położony w najlepszym kurorcie na południowym wybrzeżu morza – Św. Włas. Znajduje się naprzeciwko hotelu „Moonlight” i znajduje się zaledwie dwie minuty od plaży. Kompleks rozciąga się na łącznej powierzchni 17 000 mkw. i zachwyca  architekturą i jakością wykonania. Składa się z czterech oddzielne budynki – odpowiednio na pięciu, siedmiu, pięciu i sześciu kondygnacjach, z osobnymi wejściami i windami. Wnętrza czterech budynków wykonane są według indywidualnych projektów w różnych stylach.

Najważniejsze zalety

01.

Standard

Kompleks Sun Wave charakteryzuje się solidnym wykonaniem z naturalnych materiałów, takich jak: cegła czerwona, izolacja zewnętrzna – 5 cm, windy ciche i nowoczesne, okna PCV, tynki zewnętrzne niemieckie, łazienka i WC – wyposażone, 

02.

Udogodnienia

Wszystkie apartamenty w kompleksie Sun Wave oferowane są na sprzedaż nieumeblowane. Odpowiednie opcje wyposażenia zapewnia inwestor, według potrzeb dostsosowanych do klienta. Wyposażone są pomieszczenia mokre.

03.

Lokalizacja

Różne rodzaje mieszkań na sprzedaż w nadmorskim kompleksie Sun Wave w Saint Vlas. Kompleks znajduje się w pierwszej linii na plaży i zachwyca architekturą i jakością wykonania. Kompleks znajduje się 50m od plaży.

04.

Infrasturktura

Posiada następujące udogodnienia: recepcja, restauracja, plac zabaw dla dzieci, 2 baseny dla dorosłych, 2 dla dzieci, parking, ochrona, niepowtarzalny krajobraz, monitoring, domofon, internet, fitness, gabinet masażu

Łączna liczba mieszkań w kompleksie to 232, a wszystkie lokale w apartamentach wyposażone są w klimatyzację, natomiast w łazienkach znajdują się przeszklone kabiny prysznicowe i podgrzewacze wody. Są francuskie okna, przez które światło słoneczne wypełnić pokoje. Z tarasów roztaczają się piękne widoki na morze i góry – harmonijne połączenie świeże powietrze i szum fal. Na podstawie cech architektonicznych mieszkań inwestorzy mogą pomóc w dobór odpowiednich mebli.

Kompleks Sun Wave został zbudowany i funkcjonuje z powodzeniem od 2012 roku w Świętym Vlasie. Szpital znajduje się w odległości 1km, centrum medyczne 400m, sklepy 200m, supermarkety do 1km, apteka i poczta w odległości 800m, korty tenisowe 700m, kina w odległości 300 i 900m, Do lotniska w Burgas jest około 30km.