Sveti Vlas – dwa w jednym

127m2

Wielkość apartamentów

Umeblowany

Apartament

3/4

Kondygnacja

150000

Cena

Dwa apartamenty połączone w jeden z widokiem na ogród, w pełni umeblowane i wyposażone w podstawowe urządzenia. Istnieje możliwość ponownej adaptacji na dwa autonomiczne mieszkania z niezależnym wejściem każde.

Wykończenie świadczy o wysokim standardzie i dbałości o apartamenty. Właściciele pochodzenia z różnych krajów przywiązani są do tego mieszkania, jednak przyszedł czas na budowę domu – także w Bułgarii. Każdy z pokoi posiada klimatyzację.

Liczne udogodnienia właściciele wprowadzili sami, w tym: modyfikacje okien, dodatkowe ogrzewanie na okres zimowy i kilka innych usprawnień.

Ciche sąsiedztwo, dostęp do 4 basenów w kompleksie wraz z częścią ogrodową są wspaniałym uzupełnieniem wypoczynku nad morzem w Świętym Vlasie. 

Galeria oferty 127/SV/2021

Najważniejsze zalety

01.

Standard

Mieszkanie o łącznej powierzchni 127,43m/2, uwzględniając (Apartament 22 – 68,59 m2 oraz Apartament 23 – 58,74 m2) posiada dwie nowocześnie urządzone sypialnie, aneksy kuchenne z przestronnym salonem.

02.

Udogodnienia

Apartamenty umeblowane, posiadają wygodne kanapy, stoliki kawowe, TV, fotele. Kuchnie otwarte na salon, wyposażone w lodówkę, czajnik elektryczny, piekarnik, płytę indukcyjną oraz stół z krzesłami.

03.

Lokalizacja

Kompleks mieści się w unikalnym krajobrazie, piękne widoki na morze i góry, zapewniając niepowtarzalną jakość powietrza. Kompleks znajduję się w pierwszej linii brzegowej.

04.

Infrasturktura

Obiekt wyposażony w windy, baseny płytki i głebokie, część relaksacyjną w częśći ogrodowej i nad basenami, dodatkowy plac zabaw dla dzieci. Obiekt zamknięty z dostępem elektronicznym.

Kompleks w którym znajdują się apartamenty niniejszej oferty otacza unikalny krajobraz, w tym piękne widoki na morze i góry, które zauważyć można z tarasów obiektu. Kompleks znajduję się w pierwszej linii brzegowej, 2 minuty od plaży. Na terenie obiektu znajdują się 4 baseny dla dzieci oraz dorosłych. Dostępny jest również duży plac zabaw dla dzieci i zielony zadbany dziedziniec. Obiekt wyposażony jest w windy.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczane w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulec zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby oferty Estalla Right Direction Poland były aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: Jakub Ignaczak (licencja nr: 23241)