Sześć kroków do szybkiej sprzedaży

01.

Rozpoczęcie współpracy i wycena nieruchomości

02.

Ustalenie indywidualnej strategii sprzedaży

03.

Przygotowanie do sprzedaży nieruchomości

04.

Promocja i reklama oferty oraz obsługa sprzedaży

05.

Przygotowanie niezbędnej dokumentacji do transakcji

06.

Finalizacja transakcji i przekazanie kluczy

Szybka sprzedaż

Szybka sprzedaż nieruchomości to rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów potrzebują wsparcia finansowego w krótkim czasie. Działając na rynku polskim od lat, kojarzymy inwestorów i strony sprzedające nawet w ciągu tygodnia.  

czytaj więcej

Statystyki pokazują wprost

Kluczem do sprzedaży nieruchomości jest profesjonalne przygotowanie. Dzieki temu skrócisz czas niezbędny do finalizacji transakcji.

Nasze sprawdzone usługi

Sprzedaż nieruchomości w kraju i za granicą

Prowadząc licencjonowane biuro obrotu nieruchomościami oferujemy wsparcie sprzedaży i kupna w kraju oraz za granicą. Sprawdzone oferty, profesjonalne podejście do klienta oraz rzetelne wykonywanie czynności zawodowych są podstawą rozwoju naszej firmy w skali europejskiej.  

czytaj więcej

Doradztwo inwestycyjne i techniczne

Nasz multidyscyplinarny zespół dzięki wieloletniej współpracy z klientami prywatnymi i organizacjami potrafi racjonalnie spojrzeć na różne zagadnienia. Przeprowadzamy analizy oraz poszukujemy właściwych rozwiązań z branż technicznych i inwestycyjnych. 

czytaj więcej

Ubezpieczenia i finansowanie

Pomagamy każdemu wybrać optymalne ubezpieczenie spośród wielu towarzystw lub pozyskać odpowiedni plan finansowania według potrzeb i ofert dostępnych na rynku. Licencje KNF są wiarygodnym potwierdzeniem usług jakie świadczymy w tym zakresie.

czytaj więcej

Usługi dodatkowe

Wykonujemy profesjonalne materiały do prezentacji nieruchomości w formie sesji zdjęciowych, filmów i wirtualnych spacerów 3D. Projektujemy wnętrza i  przeprowadzamy usługi z zakresu Home Stagingu. Świadczymy także usługi w zakresie pomocy prawnej świadczone przez wyspecjalizowane kancelarie Zarządzamy i administrujemy nieruchomościami. 

czytaj więcej

Oferty zagraniczne

Kierunek Bułgaria

Przykład nieruchomości: ONYX LUXURY RESORT

Wysoki standard obiektu z luksusowymi udogodnieniami takimi jak: portiernia, baseny, spa, restauracja, prywatna plaża, 4 windy, tarasy widokowe; sprawiają że Onyx nie traci na wartości i cieszy się każdego roku olbrzymim zainteresowaniem turystycznym. Nadzwyczajna lokalizacja łącząca widok na morze i zielone wzgórza, stabilna sytuacja regionu są dodatkowymi atutami inwestycyjnymi.

Sprawdź inne nieruchomości

Premium

Standard obiektu

154

Liczba apartamentów

990/m2

Ceny od

7/7

Liczba kondygnacji

Zgłoś nieruchomość do sprzedaży

  Współpraca

  Prezentacja nieruchomości

  Zdjęcia nieruchomości, wirtualny spacer, edycja – Profesjonalne usługi do prezentacji dowolnej nieruchomości. Szeroki zakres, różne możliwości i formy świadczenia usług.

  od 49,- PLN

  Porady prawne

  Porady prawne „Prawnik+ nieruchomości” – Kancelaria specjalizująca się w sprawach dotyczących nieruchomości udzieli wsparcia na każdym etapie.

  Od 59,- PLN

  Home Staging

  Home Staging i inni doradcy nieruchomości – W zależności od potrzeb, zespół projektnatów doradzi jak podnieść wartość nieruchomości w zakładanym budżecie.

  Od 169,- PLN