Schron Piechoty

HISTORIA POŁĄCZONA Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu niesamowitą nieruchomość, która łączy historyczną budowlę militarną z nowoczesnym budynkiem. Jego pierwotnym przeznaczeniem była ochrona, ale obecnie może to być biuro, kompleks wystawienniczy lub winiarnia. Właściciel tej nieruchomości przez wiele lat prowadził agencję reklamową.

SPACER PO NIERUCHOMOŚCI

ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W TORUNIU

Teren działki przy ulicy Polnej w Toruniu zajmuje schron i biuro. Kompleks składa się z dwóch części. Jedna część to zabytkowy pruski schron piechoty z 1887 roku, druga część to nowoczesny biurowiec. Nowo wybudowana część połączona jest przeszklonym korytarzem, co nadaje jej nowoczesnego charakteru i zapewnia dużo naturalnego światła, optycznie powiększając pomieszczenie. Idąc w stronę gabinetu możemy zauważyć, że ściany nie są wykończone aż do sufitu. Nie bez powodu, gdyż ich zadaniem jest dostarczanie naturalnego światła. Naszą uwagę zwracają osobne stanowiska pracy, które są bardzo wygodne w użytkowaniu. W salonie dostępna jest dobrze wyposażona kuchnia. Na tarasie zewnętrznym dla wszystkich przygotowano również strefę relaksu, która wyposażona jest w wygodne krzesła i stoliki, przy których można usiąść, napić się kawy i zaczerpnąć świeżego powietrza wśród pięknej zieleni. Wszystkie biurka i sprzęt dostępny do pracy znajdują się w pokoju ogólnym. Ich układ jest tak ułożony, że nikt sobie nie przeszkadza. Magazyn o powierzchni 33,4 m2 jest dla firmy bardzo wygodny, a dostanie się do niego będzie łatwo, ponieważ posiada bardzo dużą bramę wjazdową. Pomieszczenia są klimatyzowane, zachowują owalny kształt schronu, co sprawia, że ​​cofamy się o kilka lat i pobudzamy wyobraźnię. Większość budynków i pokoi jest teraz bardzo nowocześnie umeblowana, tymczasem tutaj połączono prostotę z dodatkiem lekkiej świeżości ze szkłem. Korzystamy również z wyremontowanych łazienek, które są w pełni wystarczające do codziennego użytku przez klientów i pracowników.

CECHY

Powierzchnia wystawiennicza

Idealne miejsce na małe pokazy i wystawy. Światło dopasowywane do celu prezentacji, dodatkowo podnosząc atmosferę wydarzenia. Chłodno latem i ciepło zimą to dodatkowa zaleta.

Ciche miejsce

Miejsce, w którym cisza towarzyszy procesom twórczym i sprzyja relaksowi. Świetne pomysły wymagają odpowiedniego miejsca do rozwoju. W ten sposób narodziło się wiele nowych inicjatyw i projektów.

RZUT NIERUCHOMOŚCI

GALERIA

NIERUCHOMOŚĆ NA ŻYWO

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW O NIERUCHOMOŚCI