Apartament Cypr Północny

SunW to ogrodzony kompleks mieszkalny położony na nabrzeżu, położony w najlepszym kurorcie na południowym wybrzeżu morza – Św. Włas. Znajduje się naprzeciwko hotelu „Moonlight”, zaledwie dwie minuty od plaży.

Cena 200 000

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Najważniejsze parametry

Dowiedz się więcej o inwestycji

SunW to ogrodzony kompleks mieszkalny położony na nabrzeżu, położony w najlepszym kurorcie na południowym wybrzeżu morza – Św. Włas. Znajduje się naprzeciwko hotelu „Moonlight”, zaledwie dwie minuty od plaży. Kompleks rozciąga się na łącznej powierzchni 17 000 mkw. i zachwyca  architekturą oraz jakością wykonania. Składa się z czterech samodzielnych budynków. Kazdy budynek wyposażony jest w windy (2 do 4 sztuk na budynek), do każdego obiektu prowadzą osobne wejścia. Wnętrza czterech budynków wykonane są według indywidualnych projektów w różnych stylach. Kompleks w którym znajduje się prezentowany apartament został oddany do zuytku w 2016 roku i funkcjonuje z powodzeniem w Świętym Vlasie. Szpital znajduje się w odległości 1km, centrum medyczne 400m, sklepy 200m, supermarkety do 1km, apteka i poczta w odległości 800m, korty tenisowe 700m, kina w odległości 300 i 900m, Do lotniska w Burgas jest około 30km. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczane w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulec zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby oferty Estalla Right Direction Poland były aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: Jakub Ignaczak (licencja nr: 23241)

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Prezentacja Video

Dowiedz się więcej

SunW to ogrodzony kompleks mieszkalny położony na nabrzeżu, położony w najlepszym kurorcie na południowym wybrzeżu morza – Św. Włas. Znajduje się naprzeciwko hotelu „Moonlight”, zaledwie dwie minuty od plaży. Kompleks rozciąga się na łącznej powierzchni 17 000 mkw.

Tags: Sveti Vlas